Lunr search (8.x-1.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
