Lunr search (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Index
si: පටුන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
