Lunr search (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Options
sv: Alternativ

en: Desc
sv: Fallande

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authentication
sv: Autentisering

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Index
sv: Förteckning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: Any
sv: Alla

en: Row
sv: Rad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Raw output
sv: Ren utdata

en: All field aliases must be unique
sv: Alla fältalias måste vara unika

en: Alias for @id
sv: Alias för @id

en: Raw output for @id
sv: Obearbetad utmatning för @id

en: Path is empty.
sv: Sökväg är tom.
