Lunr search (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Search
cs: Hledat

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Options
cs: Možnosti

en: Desc
cs: Sestupně

en: Attributes
cs: Atributy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authentication
cs: Ověření

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Index
cs: Rejstřík

en: Offset
cs: Posun

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Any
cs: Libovolný

en: Row
cs: Řádek

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
