Lunr search (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Index
ku: نوانە

en: Alias
ku: نازناو

en: Any
ku: هەر کام
