Lunr exposed filters (1.0.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Display
az: Monitor

en: Filters
az: Filtrlər

en: Index
az: İndeks

en: Alias
az: Ləqəb

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri

en: Raw output
az: Xam çıxış

en: You have no fields. Add some to your view.
az: Sahəniz yoxdur. Görünüşünüzə bir az əlavə edin.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız hərflər, rəqəmlər, tire və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: All field aliases must be unique
az: Bütün sahə ləqəbləri unikal olmalıdır

en: Alias for @id
az: @id üçün ləqəb

en: Raw output for @id
az: @id üçün xam çıxış
