Lunr exposed filters (1.0.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Field
cy: Maes

en: Display
cy: Dangos

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Alias
cy: Arallenw

en: Path settings
cy: Gosodiadau llwybr
