Lunr exposed filters (1.0.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Display
sl: Prikaz

en: Filters
sl: Filtri

en: Index
sl: Indeks

en: Alias
sl: Vzdevek
