Lunr exposed filters (1.0.9) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: No results found
de: Keine Suchergebnisse

en: ‹ Previous
de: ‹ Vorherige Seite

en: Next ›
de: Nächste Seite ›

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »
