Lunr exposed filters (2.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Field
ar: حقل

en: Display
ar: العرض

en: Filter
ar: انتقاء

en: Filters
ar: المرشحات

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Index
ar: الفهرس

en: Alias
ar: البديل

en: Path settings
ar: إعدادات المسارات

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »
