Lupus Decoupled Drupal (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Menu
ps: غورنۍ
