Lupus Decoupled Drupal (1.1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Parent
it: Genitore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Main settings
it: Impostazioni principali

en: Expanded
it: Espanso

en: Block
it: Blocco

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Context
it: Contesto

en: Tab options
it: Opzioni scheda
