Lupus Decoupled Drupal (1.1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Menu
ml: മെനു

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
