Lupus Decoupled Drupal (1.1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Settings
uk: Налаштування

en: Menu
uk: Меню

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Block
uk: Блок

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Context
uk: Контекст

en: Tab options
uk: Опції вкладки

en: Use the administration theme when rendering the view page
uk: Використовувати адміністративну тему під час візуалізації сторінки виду
