Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Menu
el: Μενού

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Block
el: Μπλοκ

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Context
el: Πλαίσιο
