Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Block
eo: Bloko

en: Menu name
eo: Nomo de menuo
