Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menu
oc: Menú

en: Main settings
oc: Paramètres principals

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Block
oc: Blòt

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Context
oc: Contèxte
