Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Block
sq: Bllokuar

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: Context
sq: Konteksti
