Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
