Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Parent
es: Padre

en: Settings
es: Configuración

en: Menu
es: Menú

en: Main settings
es: Opciones principales

en: Expanded
es: Expandido

en: Block
es: Bloque

en: Menu name
es: Nombre del menú

en: Context
es: Contexto

en: Tab options
es: Opciones de pestaña
