Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Expanded
fil: Pinalawak

en: Block
fil: Tipak
