Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Menu
lt: Meniu

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Block
lt: Blokas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Context
lt: Kontekstas
