Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Block
sk: Blok

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Context
sk: Kontext
