Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Menu
sl: Meni

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Block
sl: Blok

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Context
sl: Kontekst
