Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Block
ug: تارماق رايون
