Lupus Decoupled Drupal (1.3.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Menu
ur: مینیو

en: Block
ur: بلاک
