Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Expanded
ar: موسع

en: Block
ar: صندوق

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Context
ar: السياق
