Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Block
az: Blok

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Context
az: Kontekst

en: Tab options
az: Nişan seçimləri
