Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Block
be: Блок

en: Menu name
be: Назва меню

en: Context
be: Кантэкст
