Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: Block
bn: ব্লক
