Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Block
cy: Bloc

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen

en: Context
cy: Cyd-destun
