Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Víðkað

en: Block
is: Blokkur

en: Menu name
is: Navn á valmynd

en: Context
is: Samanhangur
