Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
