Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Menu
hi: सूची

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: Context
hi: संदर्भ
