Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Block
jv: Blok

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Context
jv: Konték
