Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Block
km: ប្លុក

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Context
km: បរិបទ
