Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Main settings
pl: Główne ustawienia

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Block
pl: Blok

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Context
pl: Kontekst

en: Preview link
pl: Odnośnik do podglądu

en: Tab options
pl: Opcje zakładek
