Lupus Decoupled Drupal (1.4.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Menu name
te: మెనూ పేరు

en: Context
te: సందర్భం
