Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Block
ast: Bloque
