Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Block
bg: Блокирай

en: Menu name
bg: Име на меню
