Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Block
cs: Blok

en: Menu name
cs: Název menu

en: Context
cs: Kontext
