Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Block
et: Plokk

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Context
et: Kontekst
