Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Expanded
he: מורחב

en: Block
he: בלוק

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Context
he: הקשר
