Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Block
hu: Blokk

en: Menu name
hu: Menünév

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Tab options
hu: Fülek beállításai
