Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
