Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
