Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Block
lv: Bloks

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Context
lv: Konteksts
