Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Parent
ms: Induk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Expanded
ms: Terkembang

en: Block
ms: Blok

en: Menu name
ms: Nama menu

en: Context
ms: Konteks
