Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Menu
my: မီနူး
