Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Block
ne: ब्लक

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
